Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Αθηνών

 

Η Διοικητική Επιτροπή του Εμπορικού & Βιομηχανικού Επιμελητηρίου Αθηνών έχει ώς εξής:

 

Πρόεδρος

Κωνσταντίνος Μίχαλος

Α’ Αντιπρόεδρος

Ελευθέριος Κούρταλης

Β’ Αντιπρόεδρος

Γρανίτσας Γιάννης

Γενικός Γραμματέας

Αλεξάνδρα Πάλλη – Γιαννακοπούλου

Οικονομικός Επόπτης

Νίκος Σοφιανός

Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Θεσσαλονίκης (ΕΒΕΘ)

 

 

Διοικητική Επιτροπή Εμπορικού και Βιομηχανικού Επιμελητήριου Θεσσαλονίκης (ΕΒΕΘ)

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Α΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΕΠΟΠΤΗΣ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

 

Διοικητικό Συμβούλιο του ΕΒΕΘ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ. ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ANAΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΑΡ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΚΩΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΒΑΡΕΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤ. ΜΙΧΑΗΛ

ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΝ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΟΥΚΑΛΗ ΙΩΑΝ. ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΙΑΓΚΙΟΖΗΣ ΦΑΙΔ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΑΜΠΑΣΙΝΑΣ ΙΠΠΟΚΡ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΙΓΚΑΣ ΓΡΗΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛ. ΑΝΔΡΕΑΣ

ΖΗΣΗΣ ΜΙΧ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΗΛ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΑΣ ΚΩΝ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ. ΚΟΣΜΑΣ

ΚΑΝΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘ. ΛΑΖΑΡΟΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚ. ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΡΟΥΛΗΣ ΣΤΕΡ. ΚΩΣΤΑΣ

ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΟΤΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΥΪΔΗΣ ΠΕΡ. ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΟΥΙΜΤΖΗ ΚΩΝ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΑΚΙΟΣ ΘΡΑΣΥΒ. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΑΣΟΥΤΗΣ ΔΙΑΜ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΕΝΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΠΙΘΑΣ ΒΑΣ. ΟΡΕΣΤΗΣ

ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΩΡΑΙΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΕΝΔΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΑΒ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣ. ΠΕΤΡΟΣ

ΠΕΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜ. ΟΘΩΝ

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΡΟΥΣΙΔΗΣ ΜΙΧ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛ. ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΟΥΡΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΖΙΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΑΓΑΠ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ ΘΕΟΧ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΙΟΤΣΚΑΣ ΦΙΛ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

XAΤΖΑΚΟΥ ΚΩΝ. ΜΑΡΙΑ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΑΦ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡ. ΙΩΑΝΝΗΣ

Εκ του νόμου ΜΕΛΗ

ΠΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΑΚΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΡΕΜΗΣ

ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΖΟΡΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΣΙΓΚΙΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ

ΤΑΡΑΖΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

Αριστίνδην ΜΕΛΗ

ΔΑΜΠΑΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΩΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

Σκοπός του ΕΒΕΘ

Σύμφωνα με το ν.3419/05, σκοπός των Επιμελητηρίων, μέσα στα όρια της περιφέρειας τους, είναι η προστασία και ανάπτυξη του εμπορίου, της βιομηχανίας, της βιοτεχνίας, των επαγγελμάτων, του τομέα παροχής υπηρεσιών και των εξαγωγών, σύμφωνα με τα συμφέροντα και τους στόχους της εθνικής οικονομίας, για την ανάπτυξη και την πρόοδο αυτής.

Η παροχή προς την Πολιτεία γνωμοδοτικών εισηγήσεων για κάθε οικονομικό θέμα, περιλαμβανομένων και των σχετικών νομοσχεδίων, με γνώμονα πάντοτε την οικονομική ανάπτυξη της περιφέρειάς τους και την εξυπηρέτηση του γενικότερου συμφέροντος της εθνικής οικονομίας.

Η παροχή στα μέλη τους και σε κάθε ενδιαφερόμενο γνωμοδοτικών εισηγήσεων και πληροφοριών για κάθε οικονομικό θέμα.

 

-Μητρώο Εξαγωγέων

-Ηλεκτρονικές υπηρεσίες

-Διεθνείς διαγωνισμοί

 

 

 

 

 

 

Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας

Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας – Διοίκηση

  • Κεντρικό ΤΕΕ

Προεδρείο Κεντρ. Αντιπροσωπείας ΤΕΕ

Επώνυμο Όνομα Ομάδα Ειδικότητας
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΤΩΝΑΣ ΡΩΜΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΤΣΙΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΛΟΓΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

 

Διοικούσα Επιτροπή ΤΕΕ

Επώνυμο Όνομα Θέση Ομάδα Ειδικότητας
ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Πρόεδρος ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α’ Αντιπρόεδρος ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΣΠΙΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ Αντιπρόεδρος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΡΟΥΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Γεν. Γραμματέας ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΤΣΕΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Αναπλ. Γεν. Γραμματέας ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Μέλος ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Μέλος ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μέλος ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΖΑΝΝΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Μέλος ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Μέλος ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Μέλος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΣΑΦΑΚΑΣ ΑΘΑΝ Μέλος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΣΙΟΥΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Μέλος ΜΗΧ/ΛΟΓΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚ
ΤΑΧΙΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μέλος ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΦΟΥΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μέλος ΜΗΧ/ΛΟΓΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚ
  • Περιφερειακά ΤΕΕ

ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Σύνθεση της Διοικούσας Επιτροπής

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕ

ΚΟΝΑΚΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Μ.

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕ

ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Μ.Μ.

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΕ

ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΠΑΡΙΣΗΣ Π.Μ.

ΜΕΛΗ :

ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ Α-Τ.Μ.

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Μ-Η.Μ.

ΜΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Α.Μ.

ΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α-Τ.Μ.

ΜΙΧΟΥ ΑΝΝΑ Η.Μ.

ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ Π.Μ.

ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α-Τ.Μ.

ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Χ.Μ.

 


 

ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Σύνθεση της Διοικούσας Επιτροπής

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΖΕΠΠΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Αγρ. Τοπογράφος Μηχανικός
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πολιτικός Μηχανικός
ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Αγρ. Τοπογράφος Μηχανικός

ΜΕΛΗ
ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΟΘΩΝΑΣ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ,  Αρχιτέκτων Μηχανικός
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, Αρχιτέκτων Μηχανικός
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ,Πολιτικός Μηχανικός
ΡΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Πολιτικός Μηχανικός
ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, Χημικός Μηχανικός

ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ
Σύνθεση της Διοικούσας Επιτροπής
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Αγρονόμος-Τοπογράφος Μηχανικός

♦ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΓΟΪΔΑΣ ΣΥΜΕΩΝ – Πολιτικός Μηχανικός

♦ ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΠΛΕΣΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ– Πολιτικός Μηχανικός

♦ ΜΕΛΗ

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ – Πολιτικός Μηχανικός

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

ΖΕΡΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Αρχιτέκτονας Μηχανικός

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ– Αρχιτέκτονας Μηχανικός

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ– Αγρονόμος-Τοπογράφος Μηχανικός

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΚΛΕΙΩ– Πολιτικός Μηχανικός


ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

Σύνθεση της Διοικούσας Επιτροπής

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΒΑΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΒΕΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

ΜΕΛH

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΚΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΙΣΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ


ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

Σύνθεση της Διοικούσας Επιτροπής


Πρόεδρος: ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΝΤΙΝΟΣ – Πολιτικός Μηχ/κός
Α/πρόεδρος: ΤΣΟΥΤΣΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ- Χημικός Μηχ/κός
Γεν. Γραμματέας: ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ- Πολιτικος Μηχ/κός
Τακτικά μέλη :

ΓΙΑΚΟΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-Αρχιτέκτων  Μηχ/κός

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ- Πολιτικός Μηχ/κός

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ- Μηχ/γος Ηλκ-γος Μηχ/κός

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ- Μηχ-γος  Μηχ/κός

ΜΥΡΙΣΙΩΤΗΣ ΘΥΜΙΟΣ -Τοπογράφος Μηχ/κός

ΤΣΙΡΙΚΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ -Μηχ-γος Ηλεκ-γος Μηχ/κός


ΤΜΗΜΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Σύνθεση της Διοικούσας Επιτροπής


ΤΙΤΛΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΜΕΛΟΣ

ΔΟΓΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

ΜΕΛΟΣ

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΜΕΛΟΣ

ΜΗΤΡΟΥ ΒΙΟΛΛΕΤΑ

 

ΜΕΛΟΣ

ΠΡΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΜΕΛΟΣ

ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΜΕΛΟΣ

ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ